Tid:
Sted:
Adresse:
Kommentar:
Aktivitet Tid Sted
Øvelse202109301900torsdag 30. september kl:19:00 - 22:00Løten ungdomsskole
Øvelse202110071900torsdag 7. oktober kl:19:00 - 22:00Løten ungdomsskole
Øvelse202110141900torsdag 14. oktober kl:19:00 - 22:00Løten ungdomsskole
Øvelse202110211900torsdag 21. oktober kl:19:00 - 22:00Løten ungdomsskole
Høstkonsert 202110241700søndag 24. oktober kl:17:00 - 20:00Romedal kirke
Øvelse202110281900torsdag 28. oktober kl:19:00 - 22:00Løten ungdomsskole
Øvelse202111041900torsdag 4. november kl:19:00 - 22:00Løten ungdomsskole
Øvelse202111111900torsdag 11. november kl:19:00 - 22:00Løten ungdomsskole
J/H-cup - Terningen arena 202111131100lørdag 13. november kl:11:00 - 16:00
Øvelse202111181900torsdag 18. november kl:19:00 - 22:00Løten ungdomsskole
Øvelse202111251900torsdag 25. november kl:19:00 - 22:00Løten ungdomsskole
Øvelse202112021900torsdag 2. desember kl:19:00 - 22:00Løten ungdomsskole
Øvelse202112091900torsdag 9. desember kl:19:00 - 22:00Løten ungdomsskole
Øvelse202112161900torsdag 16. desember kl:19:00 - 22:00Romedal kirke
Julekonsert 202112181700lørdag 18. desember kl:17:00 - 20:00Romedal kirkeMed Bernt Ola Volungholen og sannsynligvis Nordic Blue.
Øvelse202112231900torsdag 23. desember kl:19:00 - 22:00Løten ungdomsskole
Øvelse202112301900torsdag 30. desember kl:19:00 - 22:00Løten ungdomsskole
Øvelse202201061900torsdag 6. januar kl:19:00 - 22:00Løten ungdomsskole
Øvelse202201131900torsdag 13. januar kl:19:00 - 22:00Løten ungdomsskole
NM seminar I202201141700fredag 14. januar kl:17:00 - søndag 16. januar kl:21:00
Øvelse202201201900torsdag 20. januar kl:19:00 - 22:00Løten ungdomsskole
Øvelse202201271900torsdag 27. januar kl:19:00 - 22:00Løten ungdomsskole
Øvelse202202031900torsdag 3. februar kl:19:00 - 22:00Løten ungdomsskole
Årsmøte 202202051600lørdag 5. februar kl:16:00 - 17:30Ådalsbruk ArbeidersamfundAntrekk er uniform
Årsfest 202202051800lørdag 5. februar kl:18:00 - søndag 6. februar kl:18:00Ådalsbruk ArbeidersamfundÅrsmøte - eget skriv kommer
NM seminar II202202041700fredag 4. februar kl:17:00 - søndag 6. februar kl:21:00
Øvelse202202101900torsdag 10. februar kl:19:00 - 22:00Løten ungdomsskole
Øvelse202202171900torsdag 17. februar kl:19:00 - 22:00Løten ungdomsskole
Øvelse202202241900torsdag 24. februar kl:19:00 - 22:00Løten ungdomsskole
Øvelse202203031900torsdag 3. mars kl:19:00 - 22:00Løten ungdomsskole
NM seminar III202203041700fredag 4. mars kl:17:00 - søndag 6. mars kl:21:00
Øvelse202203101900torsdag 10. mars kl:19:00 - 22:00Løten ungdomsskole
Øvelse202203171900torsdag 17. mars kl:19:00 - 22:00Løten ungdomsskole
Ekstraøvelse202203201000søndag 20. mars kl:10:00 - 17:00
Øvelse202203241900torsdag 24. mars kl:19:00 - 22:00Løten ungdomsskole
Ekstraøvelse 202203261000lørdag 26. mars kl:10:00 - 16:00
Innlandsmesterskapet 202203271100søndag 27. mars kl:11:00 - 16:00Terningen Arena, Elverum
Ekstraøvelse (?) 202203271700søndag 27. mars kl:17:00 - 20:00Ekstraøvelse?
Øvelse202203311900torsdag 31. mars kl:19:00 - 22:00Løten ungdomsskole
NM Janitsjar 2022 202204011400fredag 1. april kl:14:00 - 20:00Øvelse uavklart - vi spiller konkurranse lørdag 2/4
NM Janitsjar - vi spiller kl. ?? 202204021000lørdag 2. april kl:10:00 - 18:00Vi deltar i 2. divisjon - tidspunkt uavklart
Øvelse202204071900torsdag 7. april kl:19:00 - 22:00Løten ungdomsskole
Øvelse202204141900torsdag 14. april kl:19:00 - 22:00Løten ungdomsskole
Øvelse202204211900torsdag 21. april kl:19:00 - 22:00Løten ungdomsskole
Øvelse202204281900torsdag 28. april kl:19:00 - 22:00Løten ungdomsskole
Øvelse202205051900torsdag 5. mai kl:19:00 - 22:00Løten ungdomsskole
Øvelse202205121900torsdag 12. mai kl:19:00 - 22:00Løten ungdomsskole
Øvelse202205191900torsdag 19. mai kl:19:00 - 22:00Løten ungdomsskole
Øvelse202205261900torsdag 26. mai kl:19:00 - 22:00Løten ungdomsskole
Øvelse202206021900torsdag 2. juni kl:19:00 - 22:00Løten ungdomsskole
Øvelse202206091900torsdag 9. juni kl:19:00 - 22:00Løten ungdomsskole
Øvelse202206161900torsdag 16. juni kl:19:00 - 22:00Løten ungdomsskole